IKEA: стала відома дата відкриття першого магазину в Україні

29.01.2021 0 Редакция NS.Writer

Магазин міського формату у Києві стане першим магазином ІКЕА у міському форматі у регіоні Південно-Східної Європи (Україна, Румунія, Хорватія, Сербія і Словенія).

Шведська компанія IKEA, найбільший в світі рітейлер меблів і товарів для дому, оголосила, що відкриває свій перший магазин в Україні 1 лютого — у київському Blockbuster Mall.

Як пише «Економічна правда», про це повідомляється в офіційному прес-релізі IKEA.

«IKEA рада повідомити про дату відкриття першого фізичного магазину в Україні. 1 лютого компанія зустріне своїх перших українських покупців у магазині міського формату у Києві, що знаходиться у Blockbuster Mall. Ця подія є ще одним кроком до розширення діяльності ІКЕА на українському ринку після запуску Інтернет-магазину у травні минулого року», — йдеться у повідомленні.

У компанії заявили, що у магазині діятимуть суворі заходи безпеки, включно із соціальним дистанціюванням, обов’язковим носінням маски, перевіркою температури та регулярною дезінфекцією приміщень.

Зазначається, що відповідно до чинних обмежень, магазин зможе одночасно вмістити не більше 500 людей.

«Магазин міського формату у Києві стане першим магазином ІКЕА у міському форматі у регіоні Південно-Східної Європи (Україна, Румунія, Хорватія, Сербія і Словенія).

Такий формат є частиною нової стратегії компанії, метою якої є стати ближчою до людей у центрі міст та зробити свої рішення та послуги для дому ще доступнішими», — додали в IKEA.

Нагадуємо:

Шведська компанія IKEA, найбільший в світі рітейлер меблів і товарів для дому, має намір до запуску першого фізичного магазину в Україні розширити доступний асортимент товарів до 5 тис. артикулів з діючих 3,6 тис.

Раніше повідомлялось, що IKEA планує відкрити два додаткових пункти видачі замовлень у Києві, а також подвоює потужності інтернет-магазину в Україні.

Через великий попит шведський рітейлер меблів IKEA призупинив прийом нових заявок та обмежив доставку товарів по Україні.

14 травня шведський магазин IKEA розпочав роботу на українському ринку і запустив онлайн-магазин.

Покупці, окрім доставки, можуть забрати товар безкоштовно в одному з двох пунктів отримання замовлень у Києві.

Договір оренди меблевого рітейлера IKEA Україна з ТРЦ Blockbuster Mall у Києві вже підписаний, але у зв’язку з епідемією коронавірусу дата відкриття магазину IKEA поки не визначена.

Раніше повідомлялось, що шведська компанія IKEA аналізує наступні кроки та можливі дати запуску бізнесу в Україні в зв’язку з пандемією коронавірусу.


Поделиться статьей:

                               

Подписаться на новости:
В тему: