Гамак – чудовий інструмент для короткочасного відпочинку

10.07.2024 0 By Chilli.Pepper

Тканинний прямокутник або трикутник, розміщений на спеціальних кріпленнях, є гамаком. При цьому має бути спеціальна опора, яка гарантує надійне закріплення між двора елементами та створює максимальний комфорт. Такий девайс досить актуальний для власників дач та приватних будинків, адже є можливість організувати літній відпочинок десь у саду чи на території.

Ложе виконується із щільної сітки з міцним переплетенням. Вибираючи гамаки, можна ознайомитися з великим набором рішень. Вони відрізняються способом кріплення, максимальним навантаженням, наявністю каркаса та багатьма іншими параметрами. За дотримання правил використання гамак прослужить не один десяток років і стане надійним супровідником під час літнього відпочинку.

Загальні параметри та характеристики гамак

У деяких виконаннях гамаки доповнюються поперечними опорами у вигляді брусків. Це виключає сильне провисання і в ньому буде комфортніше знаходитися тим, хто має проблеми зі спиною. Також у такому форматі тканина не згортатиметься, і гамак прослужить ще більше. Додатково йому притаманний ефект гойдалки, що оптимально підходить для розваг із дітлахами.

При виготовленні опор виробники використовують лише два варіанти матеріалів:

  1. Алюміній. Міцний та довговічний матеріал, але при впливі сонячних променів сильно нагрівається та може створити неприємності;
  2. Дерево. Екологічно чистий натуральний матеріал відрізняється високою якістю при складанні, а також не піддається іншим зовнішнім впливам.

Вирізняють спеціалізовані гамаки для дітей, у яких сітка щільна і додатково вони відрізняються яскравим забарвленням. Одним із варіантів гамака є підвісний стілець, який може застосовуватися у вигляді гойдалки. У ньому найчастіше всього є каркас у вигляді кокона.

Різновиди гамаків

Незважаючи на візуальну кволість, практично всі гамаки можуть витримувати навантаження до 120 кг. Якщо під час виробництва використали бразильський горіх і парашутний шовк, тоді такі гамаки зможуть витримати до 200 кг. Вирізняють сімейні гамаки, де є місце для трьох та навіть більше осіб.

Для занять спортом також вирізняють спеціальні гамаки, зокрема для йоги. Також є спеціальна вправа, коли за допомогою гамака можна розтягувати м’язи. Гамак під такі цілі представлений як кокон. Ще є гамак для ніг, що знаходиться вище за рівень голови. Завдяки такому виконанню можна виконати відтік крові від ніг і цим розслабити їх. При правильному використанні універсальний гамак буде придатний для багатьох дій.


Підтримати проект:

Підписатись на новини:
В тему: