«ФЕД» поставить Туреччині компоненти для нових гелікоптерів та літаків

26.08.2021 0 Редакция NS.Writer

Третій у цьому році контракт з турецькими партнерами був підписаний під час Міжнародної виставки IDEF-2021, пише defence-ua.com.

Харківське АТ «ФЕД» під час нещодавньої виставки озброєнь у Туреччині підписало черговий контракт з місцевими замовниками.

Ймовірно, мова йде про проектування та виготовлення нових компонентів для важкого турецького ударного гелікоптера ATAK-II.

«Розробка і постачання протягом одного року. Це агрегати системи управління польотом гелікоптера і гідравлічні системи», — повідомив Голова правління компанії FED, президент асоціації «Укравіапром» Віктор Попов.

Голова правління «ФЕД» додав, що протягом поточного року підприємство підписало з турецькими партнерами вже три контракти.

«Два контракти — це гелікоптерна тематика. Крім цього, ми беремо участь в програмі TF-X (Turkish Fighter Experimental). Це літак п’ятого покоління, винищувач. Так само це величезна робота, дуже стислі терміни. Важливо, що запланована розробка і постачання. Це означає, що ми повному обсязі завантажуємо своїх інженерів, технологів та виробництво», — зауважив Віктор Попов.

«За сукупністю ці контракти — це понад 20 млн доларів», — додав очільник «ФЕД».

Також він висловив переконання, що для підприємств української авіаційної промисловості міжнародна виставка IDEF-2021 була успішною.

«Основні наші гравці підписали хороші контракти», — відзначив Віктор Попов.

Нагадаємо, дещо раніше генеральний директор «Мотор Січ» В’ячеслав Богуслаєв повідомив, що в рамках угоди з турецьким розробником Turkish Aerospace Industries (TAI) зі створення перпективного ударного гелікоптера ATAK-II, українським підприємствам запропоновано «зробити редуктор і все інше, необхідне для гелікоптера, крім фюзеляжу».

Своєю чергою, у червні ц.р. запорізька приватна компанія підписала угоду на постачання 14 турбовальних моторів для турецьких гелікоптерів важкого класу.


Поделиться статьей:

Подписаться на новости:
В тему: