Електромобиль у сонячній автогонці на 3000 км

27.09.2017 0 Редакция Steelgrey

Електричний автомобіль, спроектований і побудований інженерами-студентами UNSW з Сіднея, на шляху до участі у світовому сонячному челенджі, повідомляє designboom.

| Newssky.com.ua

Всі фото © sunswift

 

«Sunswift violet», плавної форми чотиримісний автомобіль, покинув Сідней у середу і відправився у подорож на відстань 4300 км (2762 м) до Дарвина, де він буде змагатися в світовій сонячній гонці Bridgestone. Услід за «eVe» транспортним засобом без викидів, це шостий автомобіль, створений сонячною командою «Sunswift», побудований для практичності, швидкості та стійкості, що поєднує в собі інноваційні технології з сучасним комфортом.

| Newssky.com.ua

«Sunswift violet» кине виклик 47 командам з 21 країни у гонці на 3021 км (1877 миль) від Дарвіна до Аделаїди, яка розпочнеться у понеділок, 8 жовтня 2017 року. Максимальна швидкість 130 км / ч (81 миль на годину) і відстань всього на 800 км (497 мл), роботи тільки на сонячних батареях встановлених на даху. Це також спортивні модульні літієво-іонні батареї, що зберігають енергію від сонця; рухаючись тільки на своїй батареї, він долає дальність 400 км (249 м). Автомобіль використовує близько 7 кВт кінських сил на швидкості 110 км / ч (68 миль на годину) із двох двигунів потужністю 1,5 кВт, які працюють з коефіцієнтом 98%. З кулеподібним монококом з вуглецевого волокна, електричний автомобіль важить менше 400 кг. І тому, що хороша аеродинаміка життєво важлива в прагненні до енергоефективності, у “Sunswift violet” коефіцієнт опору нижче 0,2, кращий, ніж у більшості автомобілів на ринку.

| Newssky.com.ua

Під час проходження гоночних випробувань на швидкісній автостраді Сіднкй в східній затоці наприкінці минулого тижня, автомобіль зазнав невдачі: болт на лівій передній підвісці, розбитий під час інтенсивних випробувань на гальмування, змусив автомобіль з’їхати з проїзної частини і ковзати по узбіччі 30 метрів. В той час на борту знаходилися чотири студенти, але ніхто не постраждав. Незважаючи на невдачу, команда студентів працювала в останні вихідні дні та ночі, щоб відновити пошкодження та посилити всі динамічні системи автомобіля, для відповідності їх початковому графіку.

| Newssky.com.ua

Марк Хоффман, декан інженерії та машинобудування Університету Нового Південного Уельсу, сказав, що подібні проблеми – це можливість навчання: “автомобіль працює на самій межі можливого, і студенти проходять через напружені випробування перед гонкою, вони стикаються з напруженою умовою, тому не дивно, що вони зустрічаютьз невдачі», – коментує він. «Це те, про що повинна йти інженерна ступінь, дізнавшись про складні, реальні проблеми».

| Newssky.com.ua

 

Команда Sunswift веде світовий рекорд швидкості для електромобіля, визнаний у 2014 році міжнародною автомобільною федерацією, коли їх попередній автомобіль, Sunswift ‘eVe’, подорожував зі швидкістю 100 км / ч на відстань 500 км на одній зарядці. Таким чином зламавши рекорд, який протримався 26 років, і був визнаний світовим рекордним трофеєм. Команди, які конкурують у світовому сонячному заїзді Bridgestone цього року, прибудуть з Бельгії, Канади, Чилі, Німеччини, Гонконгу, Індії, Ірану, Японії, Малайзії, Нідерландів, Польщі, Сінгапуру, Южной Африки, Южной Кореи, Швеции, Тайваня, Таиланда, Турції, об’єднаного королівства і США, а також Австралії.

| Newssky.com.ua

| Newssky.com.ua

Поделиться статьей: