ДТЕК збудує у Полтавській області найбільшу ВЕС в Україні

19.05.2024 0 By Writer.NS

Як повідомили у ДТЕК, компанія ДТЕК ВДЕ пройшла необхідні процедури щодо погодження та затвердження містобудівної документації на місцевому рівні для продовження реалізації проєкту Полтавської вітроелектростанції, пише inventure.com.ua.

Ілюстративне фото

Наголошується, що компанія отримала позитивний відгук архітектурно-містобудівної ради при департаменті будівництва, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства та енергетики Полтавської ВВ щодо детального плану територій (ДПТ) для будівництва, експлуатації та обслуговування Полтавської ВЕС з орієнтовною проєктною потужністю 650 МВ.

На сесії Глобинського міської ради ухвалили рішення надати в оренду ДТЕК перші земельні ділянки комунальної власності — 120 штук орієнтовною площею 205 га.

ДТЕК та Глобинський міська рада вже погодили та підписали договори оренди землі та зареєстрували права оренди у Державному реєстрі права на нерухоме майно.

Також було подано пакет документів у НЕК «Укренерго» для отримання технічних умов на підключення 650 МВт потужностей в мережу національного оператора.

Читайте також на Newssky «Україна та Польща підписали меморандум про співпрацю у сфері цифровізації» і дивіться на YouTube-каналі «Нудний Пенс».

Щоб завжди бути в курсі подій, підписуйтесь на ТГ-канал Newssky. Також рекомендуємо актуальні дискусії друзів України в Північній Америці на YouTube-каналі Rashkin Report.


Підтримати проект:

Підписатись на новини:
В тему: