До Києва прибули спікери парламентів 17 держав та ЄС

31.03.2025 0 By Writer.NS

У столиці України відбудеться саміт голів парламентів, повідомив голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук, пише dw.com.

Ілюстративне фото

Спікери та віцеспікери парламентів 17 країн Європи, а також представники Європейського парламенту у понеділок, 31 березня, прибули до Києва. У столиці України відбудеться саміт голів парламентів, повідомив голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук у Facebook.

«У столицю України прибули спікери та віцеспікери парламентів Бельгії, Великої Британії, Данії, Естонії, Ісландії, Іспанії, Латвії, Литви, Люксембургу, Норвегії, Польщі, Португалії, Словенії, Фінляндії, Хорватії, Чехії, Швеції, а також представники Європейського парламенту. Цей візит — сильний символ підтримки, солідарності та довіри. Вдячний колегам за готовність бути поруч із Україною», — написав Стефанчук і опублікував відео прибуття колег потягом до української столиці.

Як видно з кадрів, опублікованих у соцмережах президентом України Володимиром Зеленським, він, Стефанчук, а також прибулі спікери та віцеспікери парламентів Європи взяли участь у заходах з вшанування пам’яті загиблих у третю річницю звільнення Бучі, що на Київщині, від російських окупантів.

Читайте також на Newssky «Трамп розлючений через Путіна і готовий ввести мита на нафту» і дивіться на YouTube-каналі «Нудний Пенс».

Щоб завжди бути в курсі подій, підписуйтесь на ТГ-канал Newssky. Також рекомендуємо актуальні дискусії друзів України в Північній Америці на YouTube-каналі Rashkin Report.


Підтримати проект:

Підписатись на новини:




В тему: