До кінця 2021 року очікують завершення держвипробувань МіГ-29МУ2

28.07.2021 0 Редакция NS.Writer

Завершення держвипробувань модернізованого до версії МіГ-29МУ2 радянського винищувача очікують до кінця 2021 року.

Завершення держвипробувань МіГ-29МУ2 очікують до кінця 2021 року. МіГ-29МУ2 з корегованими авіаційними бомбами КАБ-500КР Фото: Організація Волинських Авіалюбителів «ОВАЛ»/Луцький Аероклуб «Крила Волині»

Про це інформує Мілітарний із посиланням на інформацію озвучену директором Львівського державного авіаційного ремонтного заводу Дмитром Матрунчиком.

Результатом робіт стане прийняття на озброєння багатоцільового винищувача, що зможе застосовувати кероване озброєння класу «повітря-земля».

До такого озброєння відносяться кореговані авіаційні бомби КАБ-500КР з телевізійною голівкою самонаведення та ракети Х-29Т.

Їх вже випробовували по наземним учбовим цілям на авіаційному полігоні Повурськ в Ковельському районі весною 2020 року.

Про наземні випробування керованих боєприпасів класу «повітря-земля» ми повідомляли у березні 2019-го року.

Модернізація літака МіГ-29 була розроблена на Львівському авіаційно-ремонтному заводі за технічним завданням Державного науково-дослідного інституту авіації.

До реалізації залучили більше десяти вітчизняних підприємств оборонно-промислового комплексу, як державного сектору, так і приватного.

Для прикладу у модернізації до попередньої версії залучено окрім Львівського авіаційного ремонтного заводу ще шість співвиконавців, а вартість робіт за один літак складає близько 100 млн гривень за один літак.

Фронтовий винищувач МіГ-29МУ2 з керованою ракетою класу “повітря-земля” Х-29Т Фото з відкритих джерел

У роботи з модернізації включено проведення капітального ремонту літака та його агрегатів за технічним станом.

Модернізація МіГ-29МУ1 включає оновлення радіолокаційної станції, встановлення нового бортового радіонавігаційного комплексу супутникової навігації, системи контролю та реєстрації параметрів технічного стану літака, тощо.

Тобто фактично за першим варіантом модернізації відбувається доопрацювання винищувача для виконання функцій протиповітряної оборони, а у другому — для роботи по наземним цілям і тим самим підтримки сухопутних операцій.


Поделиться статьей:

                               

Подписаться на новости:
В тему: