Десантування з гранично малих висот отримають можливість українські ДШВ

05.12.2021 0 Редакция NS.Writer

Десантно-штурмові війська Збройних Сил України за рахунок переобладнання військово-транспортної авіації новими системами отримають здатність десантуватися з гранично малих висот, про це інформує Мілітарний.

Іл-76 десантує БМД-2. Листопад 2021. Фото: ДШВ ЗСУ

Міністр оборони України Олексій Резніков, 21 листопада, у вітанні з Днем Десантно-штурмових військ ЗСУ повідомив, що українські військові підрозділи цього роду військ, отримають можливість десантування з гранично малих висот.

«Наразі вирішуються завдання із забезпечення виконання заходів переходу українських Десантно-штурмових військ на стандарти НАТО», — зазначив Олексій Резніков.

Зараз десантники удосконалюють свої навики ведення бойових дій в умовах застосування противником ракетно-авіаційної зброї, високоточних засобів ураження та засобів РЕБ.

Окрім того, наявні парашутні системи та керовані системи точного повітряного десантування вантажів вже мають код номенклатури відповідно до стандартів НАТО.

Вони дозволять здійснювати точну доставку на поле бою і в тил противника військових підрозділів та вантажів без перетину літаками транспортної авіації зони ураження комплексами ППО противника.

Також українськими військовими було апробовано нові умови десантування вантажів парашутним способом, при цьому встановлено мінімально допустиму висоту — 50 метрів.

Ініційовано внесення змін в бортове обладнання літаків української військово-транспортної авіації, що дасть можливість десантувати техніку та вантажі з гранично малих висот — 5 метрів.

Підвищується взаємосумісність українських воїнів з арміями держав-членів Альянсу.

Десантування військових вантажів. Листопад 2021. Фото: ДШВ ЗСУ

Нещодавно поблизу Житомира відбувся заключний етап тактичного навчання з бойовою стрільбою та десантуванням підрозділів Десантно-штурмових військ.

Були відпрацьовані практичні дії підрозділів Десантно-штурмових військ, винищувальної та військово-транспортної авіації Повітряних Сил, а також армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України.


Поделиться статьей:

                               

Подписаться на новости:
В тему: