Британська асоціація визнала Україну провідним ІТ-напрямком світу

28.03.2021 0 Редакция NS.Writer

Британська організація Global Sourcing Association визнала Україну найкращою країною світу для ІТ-аутсорсингу.

Як передає Укрінформ, таку інформацію у Фейсбуку оприлюднило посольство України у Великій Британії.

«Global Sourcing Association оголосила Україну переможцем у щорічній номінації Delivery Destination of the Year! Це чергове визнання українського ІТ-сектора, зміцнення нашого глобального бренду та серйозний аргумент для українських компаній під час контактів із потенційними британськими та іншими іноземними замовниками», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що саме посольство мало честь представити здобутки вітчизняної ІТ-індустрії перед професійним журі: «Для посольства це стало великою відповідальністю, адже заявка України та онлайн-виступ перед журі оцінювались представниками індустрії, баєрами та постачальниками аутсорсингових послуг, а також юридичними та консалтинговими компаніями, які працюють у галузі».

У дипмісії наголосили, що «перемога у єдиній глобальній номінації — свідчення успіху галузі, яка стала справжнім драйвером української економіки у 2020 році».

«Також наші вітання компанії Ciklum International з перемогою у номінації Retail Project of the Year за розробку B2B маркетплейсу для Metro, а також іншим фіналістам — компаніям N_іX та ELEKS, які потрапили у шортлист», — вказали у посольстві. І додали, що експорт IT-послуг з України до Великої Британії у 2020 році зріс на 50%, сягнувши $350 млн.


Поделиться статьей:

                               

Подписаться на новости:
В тему: