Brexit: зробим #Regrexit? Виборці Великобританії голосують за сумнів референдуму

25.06.2016 0 Редакция Steelgrey

Лондон (CNN). Від Brexit до #Regrexit — онлайн-петиція з вимогою другого референдуму про рішення Великобританії вийти з ЄС зібрала 2 мільйони підписів.

ес-бритУ суботу вдень, більше 2-х мільйонів чоловік підписали петицію на офіційному сайті парламенту Великобританії. Це число набрало понад порових 100 000 підписів, необхідних, щоб змусити провести дебати з цього питання членами парламенту.
Приплив підписантів петиції викликав тимчасове падіння сайту через великий обсяг трафіку.

У петиції, що створена Вільямом Олівером Хелі, йдеться: «Ми, що нижче підписалися, закликаємо уряд [Великобританії] виконати правило, за яким, якщо «за» або «проти» голосів менше, ніж 60%, в розрахунку на явку менше 75%, то повинен бути ще один референдум».

ес-брит-Референдум в четвер зафіксував явку 72% — більше у порівнянні із загальними виборами в минулому році де явка була 66%, але нижче 75% запропонуваних у зверненні.
Кампанія «проти» виграла з 17 410 74 голосів — 52% — ніж команда «за» із 16 141 241, або 48%.

Бен Хоулетт, консервативний депутат, підтвердив в Твіттері, що клопотання буде обговорюватися в Палаті громад спціальним комітетом по петиціям у вівторок.
Ця новина прийшла, із тим як деякі виборці, які проголосували «проти» вийшли у Twitter, щоб зареєструвати свій жаль з цього приводу — поширюючи із хештегом #Regrexit.


Поделиться статьей:

                               

Подписаться на новости:
В тему: