Бориспільська авіабригада отримала вертоліт Мі-8МСБ-В

22.05.2021 0 Редакция NS.Writer

Бориспільська авіабригада отримала Мі-8МСБ-В, який пройшов комплексний ремонт та модернізацію на авіапідприємстві АТ «Мотор Січ».

| Newssky.com.ua

Бориспільська авіабригада отримала Мі-8МСБ-В. Фото: 15 бригада транспортної авіації

Як пише mil.in.ua, про це повідомляє пресслужба 15 бригади транспортної авіації.

Повідомляється, що окрім нових двигунів, вертоліт отримав й нове навігаційне і радіолокаційне обладнання та засоби зв’язку.

В найближчий час, після проведення відповідних підготовчих робіт, «борт буде повністю готовий до виконання завдань за призначенням та стане на бойове чергування», — зазаначають в бригаді.

Серед робіт, що проводяться під час модернізації Мі-8 у Мі-8 МСБ-В — ремоторизація гелікотера, встановлення нових зразків авіоніки, навігаційної системи, картографічно-планової системи з модулем супутникового зв’язку, тощо.

На оновлену повітряну машину встановлюють нові двигуни ТВ3-117ВМА-СБМ1В виробництва «Мотор-Січ», замість ТВ2-117. Це дозволило покращити його характеристики, наприклад витрата палива знижена з 620 кг/год до 592 кг/годину.

Мі-8 МСБ-В має по три балкові тримачі, на які можна встановити керовані та некеровані ракети, а також бомбове озброєння.

Не гелікоптеру встановлені теплові відбивачі, які розсіюють теплове випромінювання, що знижує можливість ураження ракетами з тепловими головками самонаведення.

Додатково броньована кабіна та крісло льотчиків.

Вертольоти Мі-8 МСБ-В стоять на озброєнні української армії де успішно експлуатуються.

Нагадуємо, що у квітні армійська авіація Сухопутних військ ЗСУ отримала відремонтований та модернізований гелікоптер Мі-8МТ.

Роботи були проведені Державним підприємством «Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон».

Фахівці заводу встановили на машину українські системи активного та пасивного захисту від ракет з інфрачервоними голівками самонаведення та броньовані плити вітчизняного виробництва.

«Гелікоптер було оснащено двома комплектами супутникової навігаційної системи, радіолокаційним відповідачем, аварійним радіомаяком, твердотіловим аварійно-експлуатаційним реєстратором польотної інформації з можливістю запису переговорів членів екіпажу. Це дає змогу виконувати польоти відповідно до вимог ІСАО (Міжнародної організації цивільної авіації)», — йдеться у повідомленні Державного концерну.

| Newssky.com.ua

Гелікоптер Мі-8МТ відремонтований та модернізований на ДП «Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон» Фото: ДК «Укроборонпром»

Машина має сучасний радіовисотомір, високонадійну короткохвильову радіостанцію, систему десантування у два потоки через вантажні стулки та авіаційний пошуковий прожектор.

ДП «Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон» спеціалізується на капітально-відновлювальному ремонті, переобладнанні та модернізації вертольотів Мі-2, Мі-8, Мі-17, Мі-24, Мі-35 і Мі-26 всіх модифікацій та їх обладнання, має право на серійний ремонт та модернізацію вертольотів Мі-14.


Поделиться статьей:

Подписаться на новости:
В тему: