Боба Фетт повертається у «Мандалоріанці»

10.05.2020 0 Редакция Steelgrey

Боба Фетт з’явиться в другому сезоні «Мандалоріанця» Дісней+, якого грає ветеран Зоряних Війн актор Темуера Моррісон, повідомляє The Hollywood Reporter. «Очікується», що він зіграє «тільки невелику роль» в уже знятому другому сезоні.

бобба фетт

Кадр з фільму «Повернення джедая»

 

До речі, 2 сезон «Мандалоріанця» дата виходу вже відома.

Моррісон зіграв Джанго Фетта в трилогії приквелів «Зоряних воєн», і ДНК його персонажа була використана для армії клонів, які стануть штурмовиками, а сам персонаж, батьком приймального сина Джанго, Боба Фетта.

Деніел Логан зіграв молодого Бобу Фетта в «Атака клонів», а в ролі персонажа зіграли кілька акторів — Джеремі Буллок, Джон Мортон, Марк Остін, Дон Біс і Нельсон Холл — в «Імперії завдає удару у відповідь» і «Повернення джедая». Моррісон озвучив Бобу Фетта в перевиданнях оригінальної трилогії «Зоряних воєн» і кількох відеоіграх.

Персонаж загинув у «Поверненні джедая», хоча тепер неканонічні комікси і прозові романи показали, що він вижив. Якщо звіт THR є точним, це буде першим підтвердженням, що він також вижив у новому «майбутньому» — хоча «як» ще належить з’ясувати.


Поделиться статьей:

                               

Подписаться на новости:
В тему: