Біткоін і Ефіріум — «канібали» золота

10.07.2017 0 Редакция Steelgrey

Інвестори мають «кинути у топку» готівку просто зараз, і, виходячи з астрономічних показників криптовалют, таких як Біткойн та Ефіріум, саме в них вони отримають прибуток, шокує новиною businessinsider.

Криптовалюти, як Біткойн та Ефіріум, плавять попит на золото

 

«Це відбувається за рахунок золота», — говорить Том Лі, керуючий партнер та керівник досліджень Global Fundors Advisors. Фактично, він вважає, що зростаюча перевага криптовалют над золотом насправді сприяє зростанню прибутку у молодих продуктах.

У цьому році біткоіни отримують 172% відсотків, що на кінець дня становить 2 607,02 доларів за монету. За цей же період Ethereum піднявся на 3200%, сівши на рівні 266,01 дол. США.

Одним з основних чинників, що обумовлює попит на криптокультури, є зниження пропозиції, яке спостерігалось за останні місяці, за словами Лі. Він зазначає, що кількість видобутку біткойну в минулому році зменшилася більш ніж удвічі, до 4,4% з 9,3%. При уповільненні видобутку біткойн не досягне максимальної теоретичної кількості одиниць до 2045 року або пізніше.

Тим часом, Лі вважає, що виробництво золота з «2009 року» різко «зросло», і зараз воно становить 3100 метричних тонн, що є найвищим показником.

«Криптокультури — це поглинання попиту на золото», — написав він у клієнтській записці у п’ятницю. «Біткойн, можливо, стає дефіцитним сховищем вартості. Інвесторам потрібно визначити стратегії, щоб використати цей потенційний підйом криптокультур».

Отже, з урахуванням всього цього, наскільки високо може піти біткойн?

HashFlareОсновний кейс Фондстрату озвучує, що криптовалюта збільшиться у вісім разів і становитиме приблизно 20 тисяч доларів США за одиницю до 2022 року. Але в самому «бичому» сценарії біткойн за цей же період може досягти 55 тисяч доларів.

«Наша модель показує, що вартість золота є відносно статичною щодо зростання біткойну», говорить Лі.

Однією з потенційних дисконтних карток, яка може прискорити асигнування інвесторів у криптовалюту, може стати їх купівля центральними банками. На даний момент біткойн має сукупну вартість 42 мільярда доларів, і якщо вона підніметься вище 500 мільярдів доларів, це є дуже реальною можливістю, вважає Лі.

«Вже зараз центральні банки вивчили цю можливість», — каже Лі. «На наш погляд, це зміна гри, що підвищує легітимність валюти і, ймовірно, прискорює заміну золота».

Прогноз Фондстрату щодо зростання біткойну

 

 


Поделиться статьей:

                               

Подписаться на новости:
В тему: