Білоруська філія РПЦ заборонила духовенству брати участь в протестах

24.08.2020 0 Редакция NS.Writer

У Білоруській православній церкві Московського патріархату закликали духовенство утриматися від участі в політичному житті, а паству — не піддаватися на провокації на тлі подій, що відбуваються в країні.

Про це пише Духовний Фронт України.

«Священнослужителям ми знову нагадуємо про обіцянку, дану ними перед Богом, не брати участі в політичному житті суспільства, щоб не бути спокусою і предметом поділу людей», — йдеться в опублікованому в п’ятницю роз’ясненні синодального відділу БПЦ із взаємин Церкви і суспільства, повідомляє Інтерфакс.

При цьому наголошується, що Білоруська православна церква «вважає непристойним своєї місії заклик до участі або неучасті в політичних акціях, але рішуче засуджує всі види насильства, розпалювання ненависті і нетерпимості в чию б то не було адресу, будь то лікарі, міліція, педагоги, представники влади або ж будь-які інші соціальні групи».

«Бережіть себе і тих, хто Вам дорогий, не піддавайтеся на провокації, лукаві заклики і обіцянки, але у всякому ділі поступайте, керуючись євангельським моральним законом і законодавством Республіки Білорусь», — підсумовують автори документа.

Нагадаємо, митрополит РПЦвУ Антоній (Паканич) вважає, що «саме час помовчати» про події в Білорусі. На думку московських церковників у Чорногорії влаштовувати мітинги можна, а у Білорусі — ні.


Поделиться статьей:

                               

Подписаться на новости:
В тему: