Австрія може допомогти відбудовувати інтернет-інфраструктуру України

04.07.2022 0 Редакция NS.Writer

Австрія готова допомогти Україні із відновленням пошкодженої внаслідок війни інтернет-інфраструктури. Про це повідомили в Міністерстві цифрової трансформації, пише forbes.ua.

Ілюстративне фото

Ключові факти

Перед міжнародною конференцією в Лугано команда Мінцифри зустрілася з Держсекретарем у справах цифровізації та телекомунікацій Федерального уряду Австрії Флоріаном Турскі.

«Представники Австрії були вражені тим, наскільки швидко ми впровадили цифрові документи в „Дії“, як активно продовжуємо запускати нові послуги та як тримаємо цифровий фронт», — повідомили в Мінцифри.

Австрія готова допомогти Україні із відновленням пошкодженої інтернет-інфраструктури, а також зацікавлена в обміні з Україною досвідом цифровізації послуг та застосунком «Дія», зокрема, наголосили в міністерстві.

Контекст

Через російське вторгнення припинили працювати понад 3000 базових станцій мобільних операторів, повідомили в Мінцифри.

На кінець травня у оператора «Київстар» працювало 30% базових станцій в Донецькій області, а в Луганській — нуль. У травні компанія відновила роботу 200 станцій. Лише у Київській, Чернігівській та Сумській областях було пошкоджено близько 30-35% всіх станцій, близько 10-15% — зруйновано.

Інший великий мобільний оператор Vodafone Україна заявляв, що на відновлення знищеної війною інфраструктури знадобиться понад 1,5 млрд грн.

Читайте також на Newssky «Суд в Ізраїлі скасував обмеження на в’їзд в країну для громадян України» та дивіться на YouTube-каналі «Нудний Пенс».


Поделиться статьей:

                               

Подписаться на новости:
В тему: