3 дивні і божевільні продукти Samsung представить на виставці CES 2016


samsung
Виставка CES  (consuner technology assotiations) може не бути такою релевантною, якою була раніше, але не кажіть цього Samsung.

На CES 2016, початок якої планується 6 січня, представники Samsung пезентують в Лас-Вегасі, де вони представлять, від трьох нових продуктів, які були розроблені в компанії Creative Lab (C-Lab). І «творчий» є тут оперативним словом, тому що ці продукти знаходяться безперечно у ексцентричному сегменті спектра.

Отже розпочнемо.

1. Smartbelt / розумний пасок

Smartbelt

Спочатку ми представимо WELT, пояс із вбудованими функціями стеження за  станом здоров’я. За Samsung, WELT здатний записувати розмір талії користувача, кількість кроків, зроблених за день і навіть підрахувати кількість годин, які користувач витрачає сидячи. Кожного дня, після використання, WELT може відправляти дані у супроводжуючий пристрій SmartWatch для розгляду та аналізу. Більше того, Samsung зазначає, що додаток може допомогти користувачам забезпечити «діапазон індивідуальних планів для охорони здоров’я та управління вагою».

Наскільки вдало носяться технології-предмети одягу, естетично кажучи, у цьому сенсі WELT не виглядає навіть поганим.

2. VR Motion Controller / Диспетчер руху віртуальної реальності

 VR Motion Controller

Мобільні пристрої віртуальної реальності (VR), здавалося б, готові увірватися в мейнстрім якнайскоріше і це не дивно, що люди в C-Lab Samsung придумали контролер ручного руху для пристроїв VR.

«Здатність інтуїтивно керувати грою або змістом тільки за допомогою руки забезпечує споживачам набагато більш глибокий рівень мобільного занурення у віртуальну реальність», пише Samsung в прес-релізі.

3. Tip Talk 

Tip Talk

І, нарешті, звичайно, на останок, Samsung планує представити продукт, який називає TipTalk. Наскільки ми можемо судити, TipTalk — це стрічка, яку користувачі можуть носити на зап’ястках і яка дозволяє їм «слухати звук від їх інтелектуальних пристроїв» без надягання гарнітури чи навушників.

TipTalk на ділі працює, коли користувач просто прикладає палець до свого вуха. У свою чергу, Samsung зазначає, що дзвінки стали яснішими і чіткішими, навіть у середовищах з переважно фоновим шумом.

 

Звичайно, це будуть не всі розваги та ігри Samsung на виставці CES в цьому році. Ми можемо також очікуємо, що південнокорейський технічний гігант зніме лаштунки з безлічі більш традиційних продуктів, включаючи неймовірно тонкий і легкий Ультрабук з абсолютно новими процесорами Skylake. І коли ми говоримо, лайт, ми говоримо про 13,3-дюймовий ноутбук, вагою всього у 0,86 кг і товщиною 13 мм.

За матеріалами: Yahoo

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

UkrNET - поисково-информационный ресурс