2021: Миколай, Санта-Клаус і… Байден

09.12.2020 0 Редакция NS.Writer

Що знайдуть українці під ялинкою, якої не буде?

| Newssky.com.ua

Ще грудень не наважився дмухати зимно на повну силу, ще витирає сльози щирого щему зелена вата над фоточкою, де зібралися за одним напівсирітьським-напівсовковим столиком п’ятеро скромних гостей — мама, тато, хлопчик, ліва ніжка курки і олів’є, ще не ясно, чи буде в України бюджет, а в локдаунів — інтелект, а мрійливі гречкосії потай від проникливої влади вже міркують, що знайдуть під ялинкою-2021?

Милі-премилі мої українці, кохані Тарасом і Лесею, перекохані забужками і подерев’янськими, перегвалтовані бенями, голобородьками та іншими голохвастовими, заспокойтеся — ялинки не буде, будуть лише мрії. І це факт із двома можливими наслідками. По-перше, локдаун-поліцаї не дадуть бігати по вулицях людям з ялинками підозрілого походження і тягнути до хати колюче дерево остогидлого політичного кольору. А по-друге, в україців з’вляються нічим не обмежені можливості подумки, удавано покласти у мріях під удавану ялинку все, що душі завгодно. І не лише, що заслужили, — собі, але й все і всім, хто що заслужив протягом цього, дещо неврівноваженого, 2020-го року, що врешті минає.

Які ж побажання — і кому, і чому саме — хочеться зробити на Різдвяно-Новорічні Свята та на наступний, 2021-й, рік? А давайте вже красно дякувати і радісно мріяти, не все ж слухати темні слова українських скабєєвих і соловьйових із усе більш антиукраїнських телеприймачів. І хай пробачать нам Санта-Клаус із Миколаєм певну передсвяткову непослідовність і еклектичність…

Рідним, близьким, друзям — і всім світлим і чистим, хто у наших душах і серцях, — найцінніше — здоров’я. Рік 2020-й навчив нас берегти здоров’я!

Світлу пам’ять і вдічність — воїнам, що загинули на священній війні із клятим підступним кремлівським ворогом, і лікарям, що загинули на священній війні із клятим підступним вірусом! Ми — переможемо!

Зеленому вождю, заінструктованому і зазомбованому оманами географічними і оманами єрмаковидами офісними, — п’яту повістку до лав Збройних Сил, а от так, по приколу, у нас же зараз все по приколу. І відосік прихованою камерою зняти, як змінюється вираз обличчя нашого верховного головнокомандувача-уклоніста, коли починає здогадуватися, що врешті-решт тебе знайде, прийде і постукає у двері відповідальність за все, що підписав і вчинив над людьми, що довірилися.

І сіро-сивому кардиналу Бені — теж за все, що заслужив, — але вже без приколу: теж повістку. Від ФБР, від будь-кого, хто хоче задати видатному українському бізнесмену незручні американські сполучені питання, на які нарешті доведеться дати невенедиктові відповіді.

Прем’єру — квиток у один кінець до старовинного міста, де навіть кам’яні леви і Діана з Нептуном одягаються у вишиванки. І там, можливо, не лише не питатимуть, де гроші ковід-фонду, але й не смердітиме вічним садовим сміттям.

Очільнику силового відомства, що полюбиляє новісінькі французькі гелікоптери і побиті тепер, а колись теж новесенькі, білосніжні поліцейські гібриди, — йому довгоочікуваного дзвінка на стареньку мобілку про призначення прем’єром, бо хтось же має спробувати реально розгрести конкретні жалюгідні наслідки-2020 у поки що нереальному-2021.

Збірній Україні з футболу — перемогу над швейцарами у очному двобої 30:0, бо 0:3 у віртуальному — нечесно, несправедливо, а тому швейцарському лікарю — стояти у воротах протягом усього того матчу і в усіх подальших снах.

Українській Армії — зброю, навіть стрілецьку, яка добиває якраз до того кабінета чи бункера, де візиту української кулі, снаряду і ракети бояться від першого дня агресії у Криму.

Українським офіцерам — закрити чергу на житло, особливо — що від 1992-го.

Українським вчителям — 4 000…

Філатову — Дніпро.

Українським дослідникам — винайти таку вакцину, щоб той ковід здох назавжди разом зі всіма своїми родичами: −20, −21, −22, −23 тощо…

Тайсону, що повернувся, — усиків, ломаченків і онуфріїв замість «груш», і потім вже можуть не повертатися.

Українським церквам дерев’яним — налагодити електродроти і вже ніколи більше не палати, ні реально, ні у піснях безсоромних кварталів.

Українській гривні — не занурюватися і просто виплисти.

Байдену — пояснювальні від деркачів.

Білорусам — білоруську вимову.

Українцям — українську.

Конституційному Суду — Конституційний Суд.

Демократія чи бардак: хто винен у конституційній кризі?

І ще, спробуйте, українці, мати щастя — не лише мріяти біля телевізора, але й втілювати мрії, не покладаючись на ліву ногу з барського зеленого столика.

…А ще: Україні — українського президента-2021, бо презЕдент-2019-2020 — спроба нездала, і ті два роки вже, на жаль, не повернеш навіть у найрозкутіших мріях під найбільшою реальною ялинкою…

І скиньте нарешті ті рожевозелені окуляри…

ЩеневсеСергійко Щеневсе
для Newssky


Поделиться статьей (за награду):