«Завершення наближається», говорить Рон Пол про розпад ЄС

30.06.2016 0 Редакция Steelgrey

Історичне голосування Сполученого Королівства Великобританії і Північної Ірландії — покинути Європейський Союз — є ознакою великої глобальної кризи, а не тільки вододілом, який знаменує собою кінець єдиного континенту, говорить колишній конгресмен Рон Пол.

Рон Пол

Рональд Ернест «Рон» Пол — американський політик. Колишній член палати представників від Республіканської партії США

«Я думаю, що [ЄС] стане нефункціональним,» сказав Пол CNBC в програмі «Майбутнє зараз«, у вівторок.

«Він дійсно підходить до завершення. Це не означає, що це станеться завтра або на наступний день але люди стають все більше і більше незадоволені. Кінець прибуває але він не приходить через розпад», додав він.

Пол відносить падіння до «поганої фіскальної політики» в усьому світі. Він сказав, що до того часу, поки процентні ставки залишаються на низькому рівні, ринки перебувають на території роздутості.

«Я думаю, що всі дивляться на це голосування, важливе голосування, а воно пройшло по-іншому, ніж очікувалося, і воно послало ударні хвилі через ринки, але я думаю, що концентрація відбувається на неправильній причині», сказав колишній кандидат в президенти від Лібертаріанської і Республіканської партії.

Натомість, він сказав, що викликало стільки потрясінь, які сталися перед недавнім падінням.

«Те, що передувало ситуації, яку ми маємо в усьому світі, і ця країна також — це штучно низькі процентні ставки. Це змушує людей робити помилки в купівлі облігацій», сказав він.

Всі основні індекси США впали на негативну територію на 2016 рік у п’ятницю і в понеділок після голосування Brexit, отримавши полегшення від болю у вівторок. Проте, Пол очікує прихід маси слабкостей ринку.

«Катастрофа не приходить, якщо немає того, що передує їй і того, що готує грунт — грошово-кредитної політики, штучно низьких процентних ставок, нульових процентних ставок», сказав він. «Там все ще дуже багато нестабільності і це ще не було виправлено. Я не думаю, що це легко виправити,» сказав він.

«Ми видихаємся».

Повідомляє: finance.yahoo.com


Поделиться статьей:

Подписаться на новости:
В тему: