Японський музей каміння, що мають вигляд обличчя

У Тітібу, містечку в Японії, що біля двох годин на північний захід від Токіо, є чудернацький музей; мабуть, єдиний у свому роді, повідомляє thisiscolossal.com.Японський музей каміння, що мають вигляд обличчя

Він називається Тінсекікан (що означає зал цікавих порід) і в ньому знаходиться понад 1700 каменів, які нагадують людські обличчя.

У музеї всі види джінменсекі (яп.), або скелі з людським обличчям, в тому числі двійники таких знаменитостей, як Елвіс Преслі. І відповідно до посту на Kotaku від 2013 року, є також відповідності характерів кіно і відео гри, як наприклад, Donkey Kong і Nemo.

Японський музей каміння, що мають вигляд обличчя

Елвіс Преслі

 

Згідно Санкей, музей в даний час під керівництвом Йошіко Хайама, дружини початкового власника, який помер в 2010 році. Але це була його колекція скель, саме він розпочав все це. Пристрасний колекціонер, покійний Шозо Хайама 50 років збирав камені, які виглядали як персонажі. Його єдиний критерій полягав у тому, що природа є єдиним художником.

Японський музей каміння, що мають вигляд обличчя

На даний час є так багато порід на демонстрації, що деякі навіть не мають назви. Таким чином, власник іноді запрошує відвідувачів назвати камінці. Тітібу Тінсекікан (Gmap) знаходиться в 10-ти хвилинах ходьби від станції Kagemori. Проте, рекомендується, задзвонити заздалегідь, якщо ви плануєте його відвідати, тому що музей відомий нам несподівано близько з особистих причин.

Ви можете вивчити всі доступні фотографії на Another Токіо і Yukawa.net. (Синдикований від Spoon & Тамаго)

Японський музей каміння, що мають вигляд обличчяЯпонський музей каміння, що мають вигляд обличчяЯпонський музей каміння, що мають вигляд обличчяЯпонський музей каміння, що мають вигляд обличчяЯпонський музей каміння, що мають вигляд обличчяЯпонський музей каміння, що мають вигляд обличчяЯпонський музей каміння, що мають вигляд обличчяЯпонський музей каміння, що мають вигляд обличчя

Поширити / Поделиться:

В тему:

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

UkrNET - поисково-информационный ресурс