Вчені відкрили новий синій відтінок і він абсолютно чудовий

Новий синій відінок надзвичайно розкішний.

синійІноді найкращі речі трапляються чисто випадково. Так саме сталося і з абсолютно новим чудовим відтінком синього, який вчені Університету штату Орегон (OSU) виявили завдяки щасливому випадку. Ми вважамо, що знайшли наш новий улюблений колір, ТВН.

Хімік OSU Мас Субраманьян і його команда випадково виявили "YInMn синій", названий на честь елементів, які утворили його ще в 2009 році. Вони проводили експерименти, один з яких призвів до кольору після того, як чорний оксид марганцю змішали з іншими хімічними речовинами і нагріли до 2000 градусів за Фаренгейтом, як повідомляє Artnet News. Один зі зразків вийшов яскравого, яскравого синього кольору.

Синій ПігментТепер, пігмент буде вдосконалено і він буде продаватися в якості комерційних покриттів, пластмас і фарб. Серйозно, ми хочемо, зафарбувати наш весь будинок ним. Згідно прес-релізу ОГУ, новий колір дійсно дуже особливий:

«Новий пігмент формується унікальною кристалічною структурою, що дозволяє іонам марганцю поглинати червоні і зелені довжини хвиль світла, в той час як відображати тільки синій колір. Яскравий синій настільки міцний, і його сполуки настільки стабільні, — навіть в маслі і воді — що колір не вигоряє».

Навіть краще? Пігмент абсолютно не токсичний. «Цей новий синій пігмент є ознакою того, що є нові пігменти, які будуть виявлені в сімействі неорганічних пігментів», сказав Джеффрі Т. Піке, науково-дослідницький менеджер з розвитку у Shepherd Color Company.

Наче це не є досить дивним, що наш новий улюлений колір дійсно може бути грандіозним для планети. «Чим більше ми дізнаємося про пігмент, тим цікавіше стає», сказав Субраманьян в прес-релізі. «Ми вже знаєм, що у нього є переваги, щоб бути більш міцним, безпечним і досить легким у виробництві. Тепер він також, як видається, новий кандидат в області енергоефективності».

Синій
Єдиний недолік? Повідомляючи людям про Ваш улюблений колір «YInMn синій» може бути не самим легким подвигом при вимові.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

UkrNET - поисково-информационный ресурс