SpaceX випускає перше тестове відео гігантської ракети, яка може доставляти людей на Марс

Будемо знайомі, Falcon Heavy. Чи готові ви підвезти нас на Марс?

Після декількох років того як космічні ботаніки в усьому світі на перебували на краю своїх колективних крісел, SpaceX, нарешті, випустили перше відео своєї нової ракети Falcon Heavy  під час випробувань, повідомляє yahoo.

Нове відео показує як Falcon Heavy перебуває на своєму стартовому майданчику, як SpaceX запускає двигуни ракети, щоб перевірити їх, і все, здається, йде добре.

Це важливий момент для SpaceX (і шанувальників компанії в цілому), так як Falcon Heavy — найбільша ракета ще розроблена компанією — це майбутнє для Ілона Маска фундатора організації космічних польотів.

Після того, як апарат вийде зі своєї фази тестування, ракета спроектована таким чином щоб зрештою привести роботизоване корисне навантаження — і, можливо, людей — до місць далеко від Землі, як наприклад Місяць або Марс.

Він також буде багаторазовим, а це означає, що SpaceX повинен бути в змозі посадити ступені ракети Falcon Heavy на Землю після польоту в космос, знижуючи вартість запуску на орбіту і навіть за її межі.

За даними компанії SpaceX, Falcon Heavy — найбільша ракета ще розроблений компанією — повинен зробити свій перший рейс в космос наприкінці цього року, але це було давніше.

Величезна ракета знаходиться в розробці протягом багатьох років, і компанія постійно відсуває її часовий графік для польоту. Але тепер, справді це виглядає, що у найближчі місяці ми отримаємо кілька високопольотних подій.

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

UkrNET - поисково-информационный ресурс