Нові Анімалістичні Сміттєві Скульптури Бордало II виникають по всій земній кулі

Португальський художник Бордало II створює скульптури зі сміття.

Замість того, щоб проектувати серію ескізів або пробувати уявити собі, яким чином робота буде збиратися у композицію, португальський художник Бордало II (раніше тут і тут) починає кожну з своїх скульптур тварин в брудному полюванні на сировину в засмічених дворах або занедбаних заводах. Автомобільні бампери, шини, дверні панелі, гори піддатливих пластикових бамперів і навіть цілі автомобілі складені або притулені до боків будівлі, щоб нагадувати кумедних персонажів від пеліканів до лисиць і крихітних гризунів. Шматки є локальними, приймаючі форму, як він інтерпретує використовуючи наявні матеріали. В якості останньої деталі кожна тварина завершена аерозольною фарбою, яка дарує майже реалістичну якість.

Завдяки своєму мистецтву, Бордало II сподівається привернути увагу до нашої культури неконтрольованого виробництва  відходів.

«Ідея полягає в тому, щоб зобразити саму природу, в даному випадку тварин, з матеріалів, які відповідають за [їх] знищення», ділиться він з thisiscolossal.com.

Таким чином, він сподівається зробити руйнування навколишнього середовища більш помітними.

«Іноді люди не визнають, що їх простих процедур занадто багато, ми використовуємо занадто багато ресурсів, занадто швидко перетворюючи їх в сміття, відходи і забруднення навколишнього середовища».

Бордало II був одним з багатьох художників нещодавно пов’язаних із «Несподіваним» арт-проектом під кураторством JustKids у Форт-Сміт, штат Арканзас, де він створив нову лисицю і опосума. Він також побудував летягу на Street Art Jam 2016 в Естонії, а також кілька предметів для «Ярмарки мистецтва Аруба». Ви можете слідкувати за його недавнімі роботами над Instagram.

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

UkrNET - поисково-информационный ресурс