О нас

Новости Украины и мира — политика, экономика, технологии, искусство — об этом наш новостной ресурс где Вы можете узнать все это первыми, «вкусить» нетривиального чтива или разместить Вашу информацию заслуживающую внимания других наших читателей, добавить прессрелиз или новость.

Проект NEWSSKY — результат свободного сотрудничества, глубокого интереса и неизмеримого опыта в журналистике и других сопряженных сферах. Мы реализуемся не сразу, проект пока имеет форму блога. Новостного журнала, журнал-газеты, свободного чтива, доставляющих эксклюзивные новости «из первых рук». В этом наше главное отличие. Кроме того есть еще много идей, которые мы будем воплощать на страницах нашего с вами е-журнала NEWSSKY.

Итак

Главный редактор, вдохновитель и «мотор» проекта:
newf Максим Михайленко
Выпускающий редактор, продюсер проекта: 
DSC_9404 Александр Морозов
Заместитель редактора по гуманитарной тематике: 
Олена Александрова Олена Александрова
Автор, талантливый человек с активной гражданской позицией, постоянный корреспондент: 
Юрій Чернецький Юрій Чернецький - соціолог, економіст, літератор, автор наукових, науково-навчальних і науково-популярних книжок «Вища освіта в ринковій економіці» (1991), «Світова економіка» (2007, 2009), «Україна. Історія, природа, мистецтво» (2009), «Свято Нью-Йорка» (журнальний варіант — 2015), віршових збірок «Листування з Долею» (2012), «Избранное для избранных»(2013), більш ніж 300 статей з питань соціальних наук, державного управління, українознавства та ін.
Автор, талантливый человек с активной гражданской позицией, постоянный корреспондент: 
Валентин Ткач Валентин Ткач - Письменник, філософ, автор колонки на УП

Приглашаем к сотрудничеству «небайдужих».

4 комментариев на: “О нас
  • В нас розмаїтомовний ресурс спрямований і на російськомовних друзів, що підтримують Україну. Але це не буде на заваді, якщо наші дописувачі будуть присилати тексти і рідною мовою. До речі запрошуємо наших поціновувачів до публікацій на гострі теми.

   View Comment
   • Щось у вашому «розмаїтомовному» ресурсі не бачу інфи на хінді. Суцільна кацапізація. І ви хочете на кацапізмі будувати вільну європейську Україну? Наївні простаки

    Як там казав проф. Преображенський: Звільнення з імперського рабства починається у голові та із відмови від методології засобів комунікції рабовласника

    Якось так

    View Comment
    • на жаль кацапи не дуже петрають українською, тож матеріали, важливі для їх «проникливих мізків», адаптовані під їх синтетичну говірку. Але тако вузколобі вкраїнці часом дивують не менше ))))

     View Comment

Добавить комментарий

Войти с помощью: 
UkrNET - поисково-информационный ресурс