Нові гігантські давні малюнки знайдено у перуанській пустелі

Нові стародавні наземні малюнки було знайдено перуанськими дослідниками у провінції Наска, пустельній землі південної частини Перу. Вперше, споряджені безпілотними літальними апаратами, археологи мали можливість точно вивчити «Малюнки Наска», як ніколи до цього часу, повідомляє designboom.

Нові гігантські давні малюнки знайдено у перуанській пустелі

Знімок з відео National Geographic: більш ранні геогліфи часто зображують тварин і людей


 

Як повідомляє National Geographic деякі з так званих геоглифів мають коріння в культурі Наска і, як припускають, датуються, близько 200-700 нашої ери. Тим часом, вчені вважають, що багато з них були вирізані ще раніше — між 500 до н.е. і 200 нашої ери — і належать культурам paracas і topará.

 

Нові гігантські давні малюнки знайдено у перуанській пустелі

© luis jaime castillo нововідкритий геліограф


 

Згідно із перуанським археологом Луїсом Хайме Кастільо Баттерсу, дослідником малюнків, фігури в основному зображують воїнів. Він стверджує: «їх можна було виявити з певної відстані, тому люди бачили їх, але з часом вони були повністю стерті».

 

Нові гігантські давні малюнки знайдено у перуанській пустелі

© Фернандо Баптиста процес створення геоглифів


 

Як цитується у статті National Geographic, «відкриття нових геоглифів стало можливим тільки через загрозу раніше відомим лініям Наска». У 2014 році протест «зелених» викликав пошкодження знаменитим малюнкам Наска і в рамках подальшої роботи з відновлення та захисту зображення, дослідники випадково виявили нові лінії.

,

Добавить комментарий


Notice: Undefined index: uloginPopupCss in /home/uh433861/domains/newssky.com.ua/public_html/wp-content/plugins/ulogin/settings.ulogin.php on line 411
Войти с помощью: 

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

UkrNET - поисково-информационный ресурс