Нові гігантські давні малюнки знайдено у перуанській пустелі

Нові стародавні наземні малюнки було знайдено перуанськими дослідниками у провінції Наска, пустельній землі південної частини Перу. Вперше, споряджені безпілотними літальними апаратами, археологи мали можливість точно вивчити «Малюнки Наска», як ніколи до цього часу, повідомляє designboom.

Знімок з відео National Geographic: більш ранні геогліфи часто зображують тварин і людей


 

Як повідомляє National Geographic деякі з так званих геоглифів мають коріння в культурі Наска і, як припускають, датуються, близько 200-700 нашої ери. Тим часом, вчені вважають, що багато з них були вирізані ще раніше — між 500 до н.е. і 200 нашої ери — і належать культурам paracas і topará.

 

© luis jaime castillo нововідкритий геліограф


 

Згідно із перуанським археологом Луїсом Хайме Кастільо Баттерсу, дослідником малюнків, фігури в основному зображують воїнів. Він стверджує: «їх можна було виявити з певної відстані, тому люди бачили їх, але з часом вони були повністю стерті».

 

© Фернандо Баптиста процес створення геоглифів


 

Як цитується у статті National Geographic, «відкриття нових геоглифів стало можливим тільки через загрозу раніше відомим лініям Наска». У 2014 році протест «зелених» викликав пошкодження знаменитим малюнкам Наска і в рамках подальшої роботи з відновлення та захисту зображення, дослідники випадково виявили нові лінії.

,

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

UkrNET - поисково-информационный ресурс