Нова екзотична зброя Пентагону для стримування Росії та Китаю

Заява про нову екзотичну зброю

Мало помітним серед бюлетенів Daily News про Ісламську державу і Сирію пройшло те, що Пентагон почав рух до екзотичної нової зброї, яка зможе стримувати Росію і Китай.

Офіційні представники Пентагону почали говорити відкрито про використання останніх, новітніх засобів та інструментів штучного інтелекту і машинного навчання для створення робото-зброї, «команди машино-людини» і вдосконалених, суперпотужних солдат. Це може бути подібним до наукової фантастики, але офіційні представники Пентагону кажуть, що вони дійшли до висновку, що такі високотехнологічні системи — найкращий спосіб боротися зі швидкими покращеннями російських і китайських збройних сил.

Ці потенційно революційні американські системи зброї були пояснені в інтерв'ю минулого тижня Робертом Уорком, заступником міністра оборони, і Генералом Військово-повітряних сил Полом Сельвою, заступником голови Об'єднаного комітету начальників штабів. Їхні коментарі були останніми в ряді незвичайних недавніх повідомленнь про те, що, кілька місяців тому, було частиною найсекретнішого дослідження збройних сил ...

Читайте більше англійською: washingtonpost.com

Поширити / Поделиться:

В тему:

, ,

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

UkrNET - поисково-информационный ресурс