Меркель визнала перспективу приєднання України до ЄС

Діалог України та Німеччини ефективніший аніж дехто думає

 

Нарешті з вуст германського канцлера Ангели Меркель прозвучали дуже важливі слова. «Грузія, Азербайджан, Вірменія, але Грузія точно разом з Україною є країною, що має найбільшу європейську перспективуПротягом найближчих 10 років ми виділимо ті кроки, які необхідно зробити у майбутньому», — заявила політик, передає 24 серпня Грузія Онлайн.

Слід сказати, що подібне формулювання є вкрай символічним, на нього не зважувалися європейські лідери ані в 2004-5, ані в 2008-10, ані в 2013-14 роках, відтак слова Меркель демонструють визнання того шляху, який важко пройшла Україна за останні кілька років. Тому на сьогоднішній даті слід поставити важливу «галочку» в політичному календарі.

Скажімо, для румун і болгарів шлях від визнання перспективи членства до факту зайняв 6-7 років. І хоча Меркель фактично змусили «зізнатись» — широкий контекст розмови — це східна і російська політика ЄС — цей коментар багато вартує, оскільки висвітлює непублічні настрої у коридорах влади в Брюсселі та Берліні.

Добавить комментарий


Notice: Undefined index: uloginPopupCss in /home/uh433861/domains/newssky.com.ua/public_html/wp-content/plugins/ulogin/settings.ulogin.php on line 411
Войти с помощью: 

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

UkrNET - поисково-информационный ресурс