Ідеальне почуття візуального гумору Брока Девіса

Фото: дотепна шльопаБагато он-лайн користувачів є шанувальниками чудового почуття гумору фотографа Брока Девіса на прикладі його Instagram стрічки наповненої оригінальними інтернет-мемами як наприклад Райс Кріспі Хенге або Шкіряний Килимок з Ведведика Гуммі.

Фото: Песик і шовковиці

Нещодавно його фотографія потрапила на очі Бенксі, який включив численні нові роботи Девіса до своєї виставку Dismaland. Коли він не займається мистецтвом або захоплений своїм легіоном послідовників у Instagram, він також працює креативним директором space150 у Міннеаполісі. Після взяття нетривалої творчої перерви з кінця 2015 року Девіс недавно почав публікувати нові образи, деякі з яких представлені тут.

Ви зможете побачити більше робіт Брока на його веб-сайті, або почути його роздуми, стосовно того як бренди можуть найкраще використовувати Instagram в епізоді ​​на Facebook Паб в Паб серії.

Фото: на піку

Фото: печенько і зубочистки

фото: макарони?

фото: тьорка

Фото: Слоник поряд

Фото: Тут була Пума

Фото: Шпильки

За матеріалами: thisiscolossal.com

Добавить комментарий


Notice: Undefined index: uloginPopupCss in /home/uh433861/domains/newssky.com.ua/public_html/wp-content/plugins/ulogin/settings.ulogin.php on line 411
Войти с помощью: 

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.