Бренсон говорить, що Virgin Galactic запустить космічний політ «протягом кількох тижнів»

Британський підприємець Річард Бренсон заявив, що його компанія Virgin Galactic, як він очікує, проведе свій перший космічний політ «протягом тижнів, а не місяців», у коментарях опублікованих у вівторок, повідомляє spacedaily.

випробувальний запуск Virgin Galactic

Скрін з відео про випробувальний запуск Virgin Galactic

 

 

Виступаючи перед CNBC у Сінгапурі, мільярдер-засновник Virgin заявив, що компанія «більше ніж болісно близька» до початку своєї першої місії ву космос і що він сам сподівався на короткий час залишити Землю на протязі «місяців, а не років».

«Ми будемо в космосі з людьми не дуже довго після цього», додав він.

«Virgin Galactic» Бренсона у гонці проти «Blue Origin» — творця «Амазонки» Джеффа Безоса, для першості у запуску позасвітового пасажирського рейсу і прийняти на борт пасажирів у космос.

Обидві компанії будуть пропонувати клієнтам досвід невагомості, який триватиме лише кілька хвилин, проходячи через уявну лінію маркування, початку космосу або лінія Кармана, на рівні 100 кілометрів (62 миль), або 50-мильна межа, визнана ВВС США.

На цій висоті небо виглядає темним, а кривизну Землі видно виразно.

Перші космічні туристи, які відвідали Міжнародну космічну станцію (МКС) в 2000-х роках, заплатили десятки мільйонів доларів за цей привілей.

Бренсон сказав, що пропонована ціна в розмірі 250 000 доларів на квиток Virgin Galactic дозволить тим, хто мріяв відвідати космос, піднятися у більшій кількості.

«Якщо у мене буде кімната, що складається з 10 чоловік, вісім з 10 хотіли б вийти в космос, якщо вони зможуть собі це дозволити», — сказав він.

«У кінцевому рахунку», Бренсон сподівається, за його словами, що ціна космічного польоту знизиться приблизно до 40 000 доларів або 50 000 доларів протягом наступного десятиліття «.

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

UkrNET - поисково-информационный ресурс