Associated Press: Олланд почав називати «ІГ» аббревіатурою, яка дратує террористів — ДАІШ

Після терактів у Франції президент Франсуа Олланд і держсекретар США Джон Керрі почали використовувати скорочення ДАІШ, яке дратує бойовиків угрупування ІГ. Іракські курди, наприклад, використовують його з моменту появи ІГІЛ, ризикуючи позбутися за це язика.

«ДАІШ» – це арабська абревіатура, що означає назву терористичної організації ІГІЛ: «аль-Даула аль-Ісламія фі аль-Ірак ва аль-Шам».

Таким визначенням користуються також ассірійські християни, що воюють з ісламістами. У побутовому вжитку воно і у західних спецслужб.

Чому ж ДАІШ є образливою назвою для терористів? Це спробувала пояснити газета Boston Globe.

Видання пише: «В залежності від того, як вираз відмінюється арабською, він може означати що завгодно — від «затоптувати й розбивати» до «мракобіс, що нав’язує свою думку іншим»».

Швидше за все, останнє визначення найбільше не влаштовує ісламістів. Тому вони і погрожують відрізати язика кожному, хто дозволить собі публічно використовувати цю абревіатуру.

Добавить комментарий


Notice: Undefined index: uloginPopupCss in /home/uh433861/domains/newssky.com.ua/public_html/wp-content/plugins/ulogin/settings.ulogin.php on line 411
Войти с помощью: 

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.