5 кращих вільних інструментів управління командою

Вашій увазі огляд кращих програм-інструментів, які вдосконалюють взаємодію і переведуть комунікацію із Вашою командою на новий рівень.

1. Bitrix24

Bitrix24 — це нове покоління інструментів управління командою та роботи в команді, відомих як "соціальний інтранет". Уявіть, що Ви об'єднали Facebook із Google Docs, Skype, WhatsApp, SalesForce, Wunderlist, SharePoint і Basecamp — це є найкращим зі всього, що я можу описати, яким є Bitrix24.

Bitrix24 привабливий для команд з трьох причин. По-перше, він доступний безкоштовно. По-друге, сервіс має більшість, якщо не всі інструменти, які типова команда потребує для роботи, які зібрані в одному місці, так що ви не повинні турбуватися, що ваш CRM не хоче працювати з Dropbox або іншим файл-хостингом, який ви використовуєте для спільної роботи. По-третє, на відміну від більшості інструментів управління командами, які доступні виключно в хмарі, Bitrix24 має версію на свому хостингу, яка поставляється з API і вихідним кодом, так що ви можете змінити його, так як ви хочете, якщо у вас є хтось із необхідними вміннями, навичками кодування у вашій команді.

Використовуються — приватні соціальні мережі, співпрацю, спільне використання файлів, груповий чат, управління проектами, задачі, контрольні, групові календарі, управління документами, CRM, виставлення рахунків, робочі звіти, портал компанії, системи управління людськими ресурсами, служби підтримки, відстеження часу, вікі, мобільний інтранет, відеоконференції і багато іншого. Bitrix24 ідеально підходить для управління розподіленими командами.

Є українська мова.

2. Asana

Asana це хмарний сервіс управління проектами, який розділяє ті ж соціальні ідеології, як і Bitrix24, за винятком того, що вони хочуть робити одну річ і тільки одну — управління проектом. Asana є безкоштовним для команд до 15 користувачів, має один з кращих інтерфейсів серед всіх постачальників PM (Performance Management — управління ефективністю) —  чистий, інтуїтивний і динамічний — ви можете переміщати речі навколо, щоб задовольнити ваші потреби краще.

3. MindMeister

Більшість команд, як відомо, не використовують розумні карти, але якщо ви це робите, MindMeister онлайн сервіс розумних карт і мобільний додаток, що, на відміну від численних конкурентів, насправді має на увазі команду, коли справа доходить до відображення розумних карт. Головна особливість, яка найбільше подобається автору, це «думаючі сесії» в режимі реального часу, які дозволяють вашій команді створювати спільні діаграми зв'язків (розумні карти). Безкоштовна версія MindMeister дозволить вам мати три метальні карти.

FreshDesk

4. FreshDesk

FreshDesk клон Zendesk - командної сервісної служби SaaS. Чому ви повинні йти на клона, а не на оригінал? Ви не повинні, і автор не може рекомендувати Zendesk у достатній мірі. Тим не менш, Zendesk не пропонує ніякого вільного плану, у той час як FreshDesk надає вам до 3 користувачів у вільному плані. Гарна річ FreshDesk полягає в тому, що це не просто рішення для служби підтримки — у цього є вбудована база знань, форуми підтримки та інші особливості, які допомагають створити тривале враження.

5. GroupMe

GroupMe, як ви вже могли здогадатися з назви, є додатком групових повідомленнь. Хоча воно не бізнесорієнтоване і не має майже стільки ж чатів і варіантів зв'язку, як Bitrix24, воно поставляється з WindowsPhone і підтримкою Blackberry, обидва з яких є популярними у світі бізнесу, і ніхто з них не підтримує Bitrix24 (принаймні, коли цей список був складений). 

За матеріалами: Webiot

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

UkrNET - поисково-информационный ресурс